Category

ATRAMENT DO UZUPEŁNIANIA, REGENERACJI WKŁADÓW, TUSZÓW ATRAMENTOWYCH

Atrament, tusz służy do regeneracji, uzupełniania kartridży atramentowych. Dzięki starannie dopracowanemu składowi oferowany przez firmę WWM atrament doskonale miesza się z tuszem w oryginalnych wkładach atramentowych. Dzięki zawartemu pigmentowi uzupełniony, zregenerowany kartridż pozwala na ostre wydruki, zachowuje pełne wybarwienie kolorów. W naszej ofercie znajdują się tusze do najpopularniejszych marek występujących na polskim rynku: HP, CANON, BROTHER, EPSON, LEXMARK.
Samodzielnie wykonana regeneracja pozwala uzyskać bardzo tani kartridż, a tym samym obniżyć koszty wydruków.
Przy uzupełnianiu, napełnianiu głowic atramentowych polecamy użycie oferowanego przez nas płynu udrażniającego. Płyn udrażniający służy do wyczyszczenia wkładu z resztek tuszu. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy tusz długo nie pracował w drukarce. Oferujemy płyny udrażniające do atramentów w wersji zarówno pigmentowej jak i barwnikowej.

  Jesteśmy sklepem internetowym, który jest prowadzony przez Firmę Handlową „WWM”- importera kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek: tonerów, bębnów, tuszów, atramentów, taśm.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu, naszym Klientom i Partnerom, jak najwyższej jakości oferowanych produktów i  standardu obsługi. Ponad dwudziestoczteroletnie doświadczenie na rynku kompatybilnych akcesoriów do druku pozwala nam połączyć wysoką jakość produktów z konkurencyjną, niską ceną.

Nasze zasady to:

  • Szeroka oferta

Oferujemy kompatybilne tonery, tusze, bębny, taśmy do najpopularniejszych, obecnych na polskim rynku urządzeń drukujących: HP, CANON, SAMSUNG, XEROX, LEXMARK, KYOCERA, SHARP, MINOLTA, DELL. 

  • Jakość

Oferowane przez nas tusze, tonery, bębny są produkowane przez doświadczonych producentów, mają stabilną, wysoką jakość, która nie odbiega od jakości oryginalnych produktów. Wszystkie produkty są testowane, a użyte podzespoły są nowe. 

  • Niezawodność

Kompatybilne tusze, tonery, bębny gwarantują pełny komfort i bezpieczeństwo pracy, zapewniają wysoką wydajność, sprawdzają się we wszystkich rodzajach wydruków zarówno monochromatycznych jak i kolorowych.

  • Cena

Własny import, duże zaplecze magazynowe pozwala nam zaoferować niskie ceny nie tylko dla klientów detalicznych, ale również hurtowych, biuro-serwisów. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Możemy zrealizować import celowy, z oznaczeniami i opakowaniami odbiorcy.

  • Szybkość

Szybkość i elastyczność w naszej pracy to nie tylko natychmiastowa, sprawna realizacja wysyłek, ale również jak najszybszy kontakt z klientem, wyczerpująca odpowiedz na pytania i sugestie klienta oraz bezzwłoczne przygotowywanie ofert i wycen.

 

Pasujące do:

  • Show value(s)

Typ:

Koszyk