Category

Hurtowy import zamienników bębnów OPC

Od wielu lat, w ramach świadczonych przez nas usług, zajmujemy się hurtowym importem zamienników bębnów OPC i światłoczułych wałków (OPC / DRUM / DRUM UNIT)  do drukarek laserowych oraz kopiarek.  Gwarantujemy wysokogatunkowe komponenty w konkurencyjnych cenach!

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne do drukarek oraz fachową pomoc przedsprzedażową – zapewniamy doradztwo i wsparcie z zakresu odpowiedniego dobrania potrzebnych komponentów.

Posiadamy tanie i wysokiej jakości najpopularniejsze modele bębnów  do drukarek, takie jak:
• dcp 1622we (dr-1090);
•  mfc-l2700dw (dr-2300);
• dcp 9020cdw (dr-241);
•  mfc- l2712dw (dr-2401).

Oprócz popularnych modeli możemy zaoferować moduły bębna do urządzeń drukujących, które zostały kupione kilka, czy nawet kilkanaście lat temu – np. Brother HL-1110e (dr-1030),
dcp-7055 (dr-2200), czy dcp 7030 (dr-2100).

Kompatybilne zamienniki bębnów OPC

Oferowane przez nas produkty są kompatybilne z większością urządzeń drukujących na rynku. Pasują do takich marek jak: HP, BROTHER, SAMSUNG, LEXMARK, OKI, PANASONIC i MINOLTA. Nie zawierają kasety z proszkiem, czyli tonerem, jednakże do prawidłowego działania wymagają wyposażenia w toner do druku laserowego. Obie części, czyli bęben OPC i toner kupujemy osobno. W praktyce bębny, ze względu na wysoką wydajność (np. 30 tys. stron), wymieniamy znacznie rzadziej niż tonery.

Moduł bębna wymieniamy wówczas gdy drukarka wyświetli komunikat typu: „wymień bęben”, „duże zużycie bębna”, „niski poziom zawartości bębna obrazowego”, „bardzo niski poziom zawartości bębna obrazowego”. Przypominamy, że często po wymianie zespołu bębna konieczny jest jego reset.

Pasujące do:

Show value(s)

Typ:

Koszyk