Category

Bębny HP do drukarek laserowych.

Bębny światłoczułe (bęben obrazowy) jako oddzielny element w drukarkach laserowych firmy HP to rzadko stosowane rozwiązanie. Ta korporacja stawia na tonery zintegrowane z wałkiem światłoczułym. Jest to rozwiązanie wygodne, ponieważ przy każdej wyminie kasety wymieniamy również wałek światłoczuły, który jest najważniejszym elementem wpływającym na jakość wydruku.

Bęben obrazowy – zamienniki do drukarek kolorowych firmy HP.

Moduły bębna, które posiadamy w ofercie są w pełni kompatybilne z urządzeniami HP. Bębny obrazowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a zainstalowany w nich chip odpowiada za bezproblemową komunikację z drukarką. Nasze bębny światłoczułe współpracują zarówno z oryginalnymi tonerami jak i zamiennikami, ich jakość i bezpieczeństwo użytkowania potwierdzona jest certyfikatami ISO, najpopularniejsze z nich to:

 

Zamienniki bębnów obrazowych do HP sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Firma “WWM” od wielu lat zajmuje się importem materiałów kompatybilnych do drukarek, więc jeśli są Państwo właścicielami np.: sklepu komputerowego, biuro serwisu możemy zaproponować ofertę hurtową. Natomiast klientów detalicznych zapraszamy do naszego sklepu WWW lub do siedziby naszej firmy w Otwocku ( Mazowieckie).

Polecane kategorie;

Podobne kategorie;

 

 

Pasujące do:

Show value(s)

Typ:

Koszyk