Category

Bębny Xerox do drukarek laserowych. 

Czy wiesz, jakiej firmie zawdzięczamy kserokopiarkę? Czy wiesz, jaka firma wprowadziła swoistą “rewolucję w pracy z analogowymi dokumentami? To właśnie firma Xerox 1938 roku (wtedy jeszcze nazywała się “Haloid Photographic Corporation”) dokonała pierwszej kopii dokumentu. To właśnie firma Xerox Corporation wprowadziła na rynek i upowszechniła pierwsze kserokopiarki. Początkowo były to urządzenia duże i bardzo drogie, z tych powodów mało dostępne, następnie wraz z rozwojem technologii trafiły do firm i domów. Jeśli szukacie Państwo bębnów do drukarek tej firmy, to szczerze możemy polecić nasze produkty.

Zamienniki bębnów światłoczułych do drukarek firmy Xerox.

Moduły bębna oferowane przez naszą firmę współpracują zarówno z tonerami zamiennymi jak i oryginalnymi. Dzięki wysokiej klasy wałkom OPC idealnie przenoszą obraz na papier dbając o każdy szczegół wydruku. Każdy bęben światłoczuły posiada zainstalowany chip zliczający, dzięki czemu doskonale współpracuje z tak zaawansowanymi technologicznie urządzeniami jak drukarki i urządzenia wielofunkcyjne firmy Xerox. Popularne zamienniki bębnów światłoczuły w naszym sklepie to:

Zamienniki bębnów Xerox sprzedaż hurtowa i detaliczna. 

Firma “WWM” od wielu lat zajmuje się importem materiałów kompatybilnych do drukarek, więc jeśli są Państwo właścicielami np: sklepu komputerowego, biuro serwisu możemy zaproponować ofertę hurtową. Natomiast klientów detalicznych zapraszamy do naszego sklepu WWW lub do siedziby naszej firmy w Otwocku ( Mazowieckie).

Polecane kategorie z działu Xerox.

Tonery do drukarek Xerox.

Podobne kategorie;

 

Pasujące do:

Show value(s)

Typ:

Koszyk