Category

Tonery do drukarek laserowych zamienniki.

Toner laserowy w drukarce jest elementem eksploatacyjnym niezbędnym do jej prawidłowego działania. Składa się on z kilku elementów ściśle współpracujących ze sobą. W uproszczeniu jego podstawową funkcją jest przeniesienie cząstek proszku barwiącego do drukarki, gdzie przy pomocy wysokiej temperatury utrwalany jest na kartce papieru.Większości kaset laserowych jest “kompletna” i jest to jedyny element eksploatacyjny ( oczywiście oprócz papieru ), który użytkownik urządzenia wymienia sam. Natomiast w niektórych modelach drukarek kaseta składa się dwóch części, osobno zasobnik z tonerem i bęben światłoczuły. W takim przypadku co jakiś czas musimy także wymienić moduł bębna.

Kompatybilne tonery do drukarek sprzedawane przez naszą firmę, są produkowane przez największe, posiadające duże doświadczenie firmy. Dzięki wieloletniej współpracy i pozycji importera możemy zaoferować bardzo tanie zamienniki, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Tonery HP, Brother, Samsung, Xerox, Canon.

Największą grupę towarową z działu “Toner” stanowią kasety laserowe producentów w kategoriach takich jak:

 • Toner HP (Hewlett-Packard)
 • Toner Brother
 • Toner Samsung
 • Toner Xerox
 • Toner Canon

Tych pięciu wymienionych powyżej producentów absolutnie zdominowało _ polski rynek. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne tych korporacji należą do najczęściej spotykanych w naszych domach a ich logo widnieje najczęściej na urządzeniach drukujących w polskich firmach. Mimo swojej popularności tonery do tych drukarek są mocno zaawansowanymi technicznie konstrukcjami, a ich zamienniki muszą sprostać temu wyzwaniu. Wyzwanie to spełniają z powodzeniem nasze zamienne tonery laserowe, które powstają w wysokim reżimie technologicznym, a ich producenci mogą pochwalić się certyfikatami w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Tonery Kyocera, Lexmark, Ricoh, Oki, Panasonic, Dell.

Na polskim rynku oprócz wielkiej piątki wymienionej wcześniej, możemy spotkać jeszcze innych producentów drukarek. Pozostałą grupę towarową z działu “Toner” stanowią kasety laserowe producentów w kategoriach takich jak:

 • Toner Kyocera
 • Toner Lexmark
 • Toner Ricoh
 • Toner Oki
 • Toner Panasonic
 • Toner Dell

Firmy te wnoszą bardzo wiele ciekawych rozwiązań w zakresie szybkości oraz jakości druku. I tutaj tez możemy z czystym sumieniem polecić nasze zamienniki tonerów. Nasze kasety bezawaryjnie współpracują z drukarkami gwarantując wysokiej jakości wydruki jednocześnie dbając o Państwa portfel.

Zamienniki tonerów do drukarek sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami, a także rozbudowanym zapleczu magazynowym oraz logistycznym, jesteśmy gotowi proponować tonery, tusze i głowice atramentowe do drukarek każdego rodzaju.

Gwarancją wysokiego standardu druku otrzymanego z użyciem naszych produktów, są parametry zamienników importowanych przez naszą firmę WWM Otwock. Zapewniamy, że tonery do urządzeń drukujących znajdujące się w naszej ofercie przechodzą rygorystyczne kontrole, mowa głównie o wałkach światłoczułych, elementach obudowy, czy wykorzystanym proszku. Zapewniamy, że każdy nowy produkt z naszej oferty poddawany jest testowi na kompatybilność.

Wszystkie nazwy producentów, których użyliśmy na stronie oraz produkowanych przez nich urządzeń są znakami zastrzeżonymi. Firmy te nie wyprodukowały, nie sponsorowały i nie zatwierdziły tych produktów. Dlatego wszystkie marki i znaki towarowe użyliśmy tylko i wyłącznie w celach opisowych oraz wykazania kompatybilności.

Pasujące do:

Show value(s)

Typ:

Koszyk