Category

Tonery Canon do drukarek laserowych.

Canon to japońska firma kojarząca się głównie z kamerami oraz aparatami cyfrowymi. Natomiast jest to też lider w produkcji drukarek laserowych. Są to zarówno maszyny do użytku domowego jak i biurowego, monochromatyczne oraz kolorowe.

Zamienniki tonerów laserowych do drukarek firmy Canon.

Tonery zamienniki do drukarek marki Canon muszą sprostać wysokim wymaganiom jakościowym. Nasze zamienniki charakteryzują się niezawodnością oraz wysoką wydajnością. Znakomicie sprawdzą się w produktach typu I-SENSYS, NPG, ImageRUNNER (IR), Image CLASS. Nasze kasety laserowe posiadają odpowiednie certyfikaty jakościowe co czyni je bezpiecznymi dla drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych jak i kolorowych.

Popularne modele drukarek i tonerów.

Drukarki firmy Canon cieszą się dużą popularnością w naszym kraju, co przekłada się na sporą liczbę tonerów. Maszyny tej marki słynne są też ze swojej trwałości i to powoduje, że nawet starsze drukarki z powodzeniem działają do dnia dzisiejszego. Tonery tej marki często występują w wariancie o zwiększonej pojemności i co się z tym wiąże większej wydajności, wówczas oznaczone są literą “h” np. Canon 719 (2.700 stron) a Canon 719h (6.500 stron). Często spotykane modele tonerów laserowych to (model kasety / popularna drukarka).

Zamienniki tonerów Canon do drukarek kolorowych;

Zamienniki tonerów Canon do drukarek monochromatycznych.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna zamienników do drukarek Canon.

Nasza Firma “WWM” Warszawa / Otwock od wielu lat zajmuje się importem materiałów kompatybilnych do drukarek, więc jeśli są Państwo właścicielami np. sklepu komputerowego, biuro serwisu możemy zaproponować ofertę hurtową. Natomiast klientów detalicznych zapraszamy do naszego sklepu WWW lub do siedziby firmy.

Podobne kategorie;

Pasujące do:

Show value(s)

Typ:

Koszyk