Category

Tonery Xerox do drukarek laserowych.

Amerykańska firma Xerox od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętu drukującego .Początki przedsiębiorstwa sięgają 1906 roku, wówczas nazywało się Haloid Photographic Company. W 1961 nastąpiła zmiana nazwy na obecną “Xerox Corporation”. Firma jest liderem innowacyjnych rozwiązań w branży informatycznej, z których korzysta zarówno rynek cywilny, jak i wojskowy. Na zakończenie warto wspomnieć, że to Xerox w 1959 roku wprowadził na rynek pierwsze fotokopiarki, co zrewolucjonizowało pracę biurową, a nazywanie kopii dokumentu “xerem” weszło do potocznego języka w wielu krajach. Właśnie do tak zaawansowanych maszyn polecamy nasze sprawdzone tonery.

Zamienniki tonerów laserowych do drukarek firmy Xerox.

Jeśli chodzi o firmę Xerox to jest ona dość popularna na naszym rynku i ma ona mnóstwo zadowolonych użytkowników. Drukarki laserowe takie jak: Xerox phaser 3020 czy Xerox workcentre 3025 znakomicie spisują się w kategorii dom lub małe biuro. Drukarki tego producenta są mocno zaawansowane technologicznie i wymagają odpowiednich tonerów. Nasze kasety laserowe to nie tylko wysokiej jakości elementy składowe takie jak: wałek światłoczuły, listwa zbierająca, elektroda pcr czy proszek, ale także chip zliczający, który odpowiada za współpracę tonera z drukarką. Zdecydowana większość tonerów tej firmy jest kompletna, czyli wymieniamy tylko kasetę laserową i drukujemy. Natomiast w kilku modelach drukarek np: Xerox Phaser 3260, Xerox b210, Xerox Workcentre 3345, producent zastosował budowę modułową tonera (oddzielnie zasobnik z proszkiem i bęben światłoczuły). W takim przypadku co jakiś czas musimy wymienić również moduł bębna (dostępne w naszym sklepie). W naszej ofercie znajdą Państwo zamienniki do popularnych modeli wkładów laserowych np.:

oraz wiele innych modeli w atrakcyjnej cenie.

Zamienniki tonerów Xerox sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Jako wieloletni importer materiałów eksploatacyjnych do drukarek możemy zaproponować Państwu towar w konkurencyjnych cenach. W celu sprawdzenia cen hurtowych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny bądź kontakt osobisty w siedzibie naszej firmy w Otwocku.

Polecane kategorie z działu zamienniki do drukarek Xerox.

Bębny do drukarek Xerox.

Podobne kategorie.

Pasujące do:

Show value(s)

Typ:

Koszyk