Category

Tonery HP do drukarek laserowych.

Firmy HP (Hawlett-Packard Company) nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten amerykański gigant informatyczny jest w naszym kraju najbardziej rozpoznawalną marką, jeśli chodzi o sprzęt do drukowania. Drukarki i urządzenia tego producenta dostępne są nie tylko w sklepach komputerowych i sieciach RTV / AGD, ale też w popularnych dyskontach.

W pełni kompatybilne zamienniki tonerów do HP doskonale nadają się do drukarek laserowych – nie tylko obniżając koszty eksploatacji, ale także pozytywnie wpływając na końcowy efekt druku. Proponowane przez nas zamienniki tonerów do urządzeń HP są dedykowane do maszyn drukujących:
• monochromatycznych;
• kolorowych.

Zamienniki tonerów laserowych do drukarek firmy HP. 

Korporacja HP należy do ścisłej czołówki producentów drukarek oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych obecnych na polskim rynku. Mnogość produktów, które firma od wielu lat wprowadziła, bezpośrednio przekłada się na dużą liczbę tonerów kompatybilnych. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 150 modeli tonerów.

Najbardziej popularne modele drukarek i tonerów. 

Ze względu na dużą popularność marki HP w Polsce, trudno wybrać te najpowszechniejsze. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu możemy podzielić je na trzy grupy.

1 . drukarki najstarsze, często “pełnoletnie” ale dalej w pełni sprawne np:

2. Sprawdzonych drukarek w wieku “średnim” np:

 3. drukarki najnowsze

Tonery laserowe do drukarek firmy HP są w zdecydowanej większości zespolone z wałkiem światłoczułym. Natomiast w kilku przypadkach moduł bębna (bęben obrazowy) wymieniamy oddzielnie np: HP LaserJet Pro MFP M227 (bęben CF232A), HP LaserJet Pro M102 (bęben CF219A) czy drukarka kolorowa HP LaserJet Pro 100 Color MFP M175NW (bęben CE314A / 126A).

Zamienniki tonerów HP sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Firma “WWM” Warszawa / Otwock od wielu lat zajmuje się importem materiałów kompatybilnych do drukarek, więc jeśli są Państwo właścicielami np: sklepu komputerowego, biuro serwisu możemy zaproponować ofertę hurtową. Natomiast klientów detalicznych zapraszamy do naszego sklepu WWW lub do siedziby naszej firmy.

Polecane kategorie;

Podobne kategorie;

 1. Tonery Xerox – zamienniki,
 2. Tonery Canon – zamienniki,
 3. Tonery Brother zamienniki,
 4. Tonery Ricoh – zamienniki,
 5. Tonery Epson – zamienniki,
 6. Tonery Panasonic – zamienniki,
 7. Tonery Lexmark – zamienniki,
 8. Tonery Samsung – zamienniki,
 9. Tonery Konica Minolta – zamienniki,
 10. Tonery Dell – zamienniki,
 11. Tonery OKI – zamienniki,
 12. Tonery Kyocera – zmienniki.

 

Pasujące do:

Show value(s)

Typ:

Koszyk