Category

TUSZE DO DRUKAREK ATRAMENTOWYCH

Oferujemy tusze, kartridże atramentowe do HP, EPSON BROTHER, LEXMARK, CANON, są to zarówno nowe, kompatybilne wkłady atramentowe jak również regenerowane.

Posiadamy tanie i wysokiej jakości najpopularniejsze modele tuszów: HP652, 304, 302, BROTHER LC529, 3619, CANON 545, 546. Wkłady atramentowe sprzedawane przez firmę WWM są w wersji XL, mają znacznie większą pojemność niż oryginalne tusze. Dzięki zwiększonej pojemności, mają wyższą wydajność, a tym samym pozwalają na zwiększoną ilość wydruków.

Oprócz popularnych modeli możemy również zaoferować tusze do urządzeń drukujących, które zostały kupione kupione kilka czy kilkanaście lat temu, np. LEXMARK 16, HP 15,45, 78, 21,22, CANON LC900, LC970, LC985, CANON PG40

  Jesteśmy sklepem internetowym, który jest prowadzony przez Firmę Handlową „WWM”- importera kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek: tonerów, bębnów, tuszów, atramentów, taśm.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu, naszym Klientom i Partnerom, jak najwyższej jakości oferowanych produktów i  standardu obsługi. Ponad dwudziestoczteroletnie doświadczenie na rynku kompatybilnych akcesoriów do druku pozwala nam połączyć wysoką jakość produktów z konkurencyjną, niską ceną.

Nasze zasady to:

  • Szeroka oferta

Oferujemy kompatybilne tonery, tusze, bębny, taśmy do najpopularniejszych, obecnych na polskim rynku urządzeń drukujących: HP, CANON, SAMSUNG, XEROX, LEXMARK, KYOCERA, SHARP, MINOLTA, DELL. 

  • Jakość

Oferowane przez nas tusze, tonery, bębny są produkowane przez doświadczonych producentów, mają stabilną, wysoką jakość, która nie odbiega od jakości oryginalnych produktów. Wszystkie produkty są testowane, a użyte podzespoły są nowe. 

  • Niezawodność

Kompatybilne tusze, tonery, bębny gwarantują pełny komfort i bezpieczeństwo pracy, zapewniają wysoką wydajność, sprawdzają się we wszystkich rodzajach wydruków zarówno monochromatycznych jak i kolorowych.

  • Cena

Własny import, duże zaplecze magazynowe pozwala nam zaoferować niskie ceny nie tylko dla klientów detalicznych, ale również hurtowych, biuro-serwisów. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Możemy zrealizować import celowy, z oznaczeniami i opakowaniami odbiorcy.

  • Szybkość

Szybkość i elastyczność w naszej pracy to nie tylko natychmiastowa, sprawna realizacja wysyłek, ale również jak najszybszy kontakt z klientem, wyczerpująca odpowiedz na pytania i sugestie klienta oraz bezzwłoczne przygotowywanie ofert i wycen.

 

Pasujące do:

  • Show value(s)

Typ:

Koszyk