Hurtowy import tuszów i głowic atramentowych

Firma Handlowa WWM Mariola Drawska od prawie 25 lat specjalizuje się w bezpośrednim hurtowym imporcie tuszów i głowic atramentowych, a także tonerów, atramentów i zestawów do regeneracji przeznaczonych do urządzeń drukujących najpopularniejszych marek na rynku.

Oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy mogą pochwalić się certyfikatami: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 50001:2015 potwierdzającymi wysoką jakość swoich produktów i gwarancję bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu komponentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i hurtownie, biura, serwisy oraz firmy. Zajmujemy się hurtowym importem materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Dzięki rozbudowanemu zapleczu magazynowemu i własnym rozwiązaniom logistycznym możemy proponować naszym Klientom produkty w konkurencyjnych cenach. Ponadto możemy zrealizować import celowy z oznaczeniami i opakowaniami odbiorcy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, także w ramach naszego sklepu z zamiennikami do drukarek.

Hurtowy import atramentów do drukarek

Prowadzimy hurtowy import atramentów do drukarek, które są kompatybilne z maszynami drukującymi pochodzącymi od większości producentów na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów – dlatego stale poszerzamy nasz asortyment i sprawdzamy jakość poszczególnych elementów.

Dziękuję wszystkim klientom i partnerom za zaufanie, którym darzą moją firmę. Efektem tej współpracy jest między innymi możliwość niesienia anonimowej, czyli najpiękniejszej, pomocy najbardziej potrzebującym. Dzięki temu wspólnie możemy odczuwać ogromną radość, która jest dopełnieniem prawdziwego sukcesu.

Z poważaniem,

Mariola Drawska

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas, a nasz przedstawiciel wyśle Ci nasz katalog!