Hurtownia tonerów, tuszy do drukarek

Firma Handlowa “WWM” Mariola Drawska powstała w 1997 roku.

Od początku swojej działalności specjalizujemy się w bezpośrednim imporcie oraz dystrybucji tuszów i tonerów do urządzeń drukujących oraz atramentów i zestawów do regeneracji.

Jesteśmy generalnym przedstawicielem firmy Worldwide Manufacturing E.D., producenta szerokiej gamy tuszów i zestawów uzupełniających, w tym ciągłego podawania, do drukarek atramentowych.

Importer tuszy i drukarek – WWM Warszawa

Jako importer z wieloletnią tradycją i praktyką możemy zaoferować bardzo dobrą, stabilną jakość kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych, które gwarantują wysoką jakość wydruków.

Nasi dostawcy należą do największych firm produkcyjnych. Jakość swoich produktów potwierdzają certyfikatami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 50001:2015.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów zarówno pod względem stale rozszerzanego asortymentu, jak również kultury pracy, indywidualnego podejścia do kontrahentów, zrozumienia zmieniających się potrzeb rynku.

Odpowiadamy na potrzeby klientów biznesowych i detalicznych. Zaopatrujemy hurtownie, sklepy biurowe i biuro-serwisy. Zapraszamy do naszego Sklepu internetowego z tonerami

Dziękuję wszystkim klientom i partnerom za zaufanie, którym darzą moją firmę. Efektem tej współpracy jest między innymi możliwość niesienia anonimowej, czyli najpiękniejszej, pomocy najbardziej potrzebującym. Dzięki temu wspólnie możemy odczuwać ogromną radość, która jest dopełnieniem prawdziwego sukcesu.

Z poważaniem,

Mariola Drawska

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas, a nasz przedstawiciel wyśle Ci nasz katalog!